Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Coloana de gaze de pe scara ??!!!
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Coloana de gaze de pe scara ??!!!

Buna ziua! In anul 2008 coloana de gaze pentru centrale termice de apartament de pe scara blocului era ridicata pana la etajul 2. Eu locuind la etajul 4 a trebuit sa ridic acea coloana pe banii mei, deoarece vecinii nu erau de acord sa plateasca cheltuielile, ei fiind racordati la CET. Acum au inceput sa se intepe in coloana de gaze de pe scara fara aprobarea mea care sunt proprietar de coloana de la etajul 2 la 4 si coproprietar de la parter la 2. Ce pot face pentru a recupera banii care i-am platit sa ridic coloana de gaze ? Fara aprobare s-a legat inclusiv presedintele de asociatie.
~ Conținut șters la cerere ~