Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa auto

Va rog sa-mi spuneti, daca am inmatriculat in Romania,in iulie 2007,o masina fabricata in 2005 in Germania si am platit taxa auto,mai pot solicita restituirea banilor? Multumesc!
Da ,puteti inca solicita restituirea taxei.
Unde,cum, pana cand?
Unde:la un avocat specializat
Cum:actiune in instanta
Pana cand:31.12.2012