Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salarii

Buna ziua , as vrea sa ma lamureasca cineva ce inseamna SALARII DE BAZA BRUTE ? - salariul de incadrare sau salariul de incadrare cu sporul de vechime si alte sporuri.?!!!!
Salariul de baza brut este suma pe care ati trecut-o in contractul individual de munca, la litera J, punctul 1.:)
Fara sporuri, acestea fiind detaliate distinct, la punctul 2, la alte elemrente constitutive .