Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

va rog sa-mi spuneti daca ma pot folosi la divort de unele mesaje din telefonul lui catre prostituate;[ le-am transferat si le pastrez ] multumesc.
Nu le puteţi folosi în instanţă , deoarece aţi intrat ilegal în mesageria privată a soţului, iar acest lucru contravine legii, putând fi acuzată de comiterea infracţiunii de violare a secretului corespondenţei.
multumesc , era interesant .
In cazul in care vre-una v-ar fi prietena ,v-ar putea ajuta putin,daca ar fi de-acord sa depuna marturie :)
pana la urma cred ca important este sa divortati si nu mai conteaza cum.
de ce sa va legati la cap daca nu va doare ?
mai mult rau va puteti face daca folositi acele mesaje.
important este si cum ati ajuns in posesia acestora.