Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Legea nr. 144/5 iulie 2011
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Legea nr. 144/5 iulie 2011

Care este textul integral al legii nr 144/5 iulie 2011. din M.Of. nr. 482/ 7 iulie 2011? Am incercat sa-l caut pe internet si nu gasesc decat ceva neclar. Va multumesc!
Sa nu facem divagatii apocaliptice, ca nu avem niciun motiv :)
Pe nimeni nu ar trebui sa deranjeze faptul ca va exista o baza de date bine pusa la punct in care, de exemplu, pot fi identificati autorii unor fapte penale.