Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA CU NORMA DE VENIT
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA CU NORMA DE VENIT

Buna ziua,
O P.F.A. cu norma fixa de venit ce declaratii trebuie sa depuna la sfarsit de an?
Va multumesc!

Din care stiu eu cei care sunt cu norma de venit nu depun nici o declaratie. Finantele va trimite prin posta decizia de impunere pentru anul 2013. Cu aceea decizie de impunere mergeti la casa de sanatate si o inregistrati.