Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... infiintare pf constructii cuptoare pizza(paine)
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

infiintare pf constructii cuptoare pizza(paine)

doresc sa infiintez un pf constructii cuptoare,seminee,gratare ,pot primi fonduri ue ptr masina,scule ,achizitionarea unui spatiu mic (am 40 ani);lucrez si asa ,dar mai rudimentar,...nu pt concura cu firmele mari ,mai vechi
Pentru PFA nu primiti fonduri europene decat in mediu rural.
Unde va desfasurati activitatea?
acum doresc sa o infiintez.,sa-mi fac sediul in mediul rural
valenttin972, utilizator