avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 229 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... infiintare pf constructii cuptoare pizza(paine)
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

infiintare pf constructii cuptoare pizza(paine)

doresc sa infiintez un pf constructii cuptoare,seminee,gratare ,pot primi fonduri ue ptr masina,scule ,achizitionarea unui spatiu mic (am 40 ani);lucrez si asa ,dar mai rudimentar,...nu pt concura cu firmele mari ,mai vechi
Cel mai recent răspuns: valenttin972 , utilizator 02:26, 18 Februarie 2013
Pentru PFA nu primiti fonduri europene decat in mediu rural.
Unde va desfasurati activitatea?
acum doresc sa o infiintez.,sa-mi fac sediul in mediul rural
Ultima modificare: Luni, 18 Februarie 2013
valenttin972, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tapiterie ioananicolae ioananicolae BUNA ZIUA.AM LUCRAT CA TAPITER 9 ANI.PT MOMENT LUCREZ IN STRAINATATE.AS VREA SA STIU DACA POT ACCESA FONDURI EUROPENE PENTRU A ACHIZITIONA UN TEREN LANGA CASA ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri europene oanalorena oanalorena pt.infiintarea unui atelier optica ca pfa pot accesa fonduri ue -in mediul rural (vezi toată discuția)
As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile, si as dori ajutor cu urmatoarele nelamuriri: inchiriez2012 inchiriez2012 As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile...este posibil???Mentionez ca detin ca detin un teren de 800mp si o cladire de 200mp utili. ... (vezi toată discuția)