Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salariu sef obiectiv paza
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salariu sef obiectiv paza

cam cit e salariul pe un astfel de post in provincie si daca dau si alte beneficii (telefon , masina bonuri de masa) pt ca am o oferta si nu stiu ce sa fac ei imi ofera 1200 lei net?
mentionez ca am in primire 6 magazine din 2 judete
Pătruțescu Î Dan Î.I, Mediator
Puteti incerca sa cereti mai mult, inclusiv beneficiile pe care le mentionati.

Fiecare companie are propriile reguli si propria politica motivationala.