Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PROGRAM DE LUCRU DE NOAPTE - Documente si pontaje ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PROGRAM DE LUCRU DE NOAPTE - Documente si pontaje ?

Lucrez de curind intr-o firma de prelucrare a cauciucului, si ma ocup pe linga problemele economice si de problemele de personal.Ma intereseaza sa stiu daca pot pentru personalul care lucreaza in schimbul de noapte sa le reduc timpul de munca cu o ora, dar salariul sa ramina acelasi.Am inteles ca daca incepi lucrul de noapte, trebuie sa anunti ITM, printr-o adresa ( ce trebuie sa contina habar nu am ca nu-mi spune nimeni de la ITM ).Deasemenea ma intereseaza ce alte documente mai trebuiesc intocmite pentru schimbul de noapte, vis-a-vis de personal.
Va multumesc anticipat.
Se depune la registratura din Radu Voda aceasta notificare ... nu se cere nicio calitate a persoanei care depune aceasta notificare ...
freeelis a scris:

Se depune la registratura din Radu Voda aceasta notificare ... nu se cere nicio calitate a persoanei care depune aceasta notificare ...

Multumesc mult.