avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general preluare fundatie fara activitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

preluare fundatie fara activitate

buna ziua
daca sunteti amabili, ma ajutati va rog frumos cu niste raspunsuri?
1. cum se face contabilitatea pentru fundatii, in partida simpla sau dubla?
2. ce declaratii depun fundatiile ?
va multumesc frumos
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:05, 22 Februarie 2013
va multumesc frumos
am verificat pe mfinante si se pare ca ultimele declaratii depuse si inregistrate au fost in ianuarie 2005....in cazul acesta la ce ar trebui sa ne asteptam? astept raspunsul dumneavoasra si imi cer mii de scuze pt insistenta mea,,...va multumesc
La bilant urmariti sa fie depus in toti acesti ani, pana la zi.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asociatie de protectie a animalelor dumitru elena dumitru elena Buna seara, Ma intereseaza f tare, daca ma puteti indruma, pt o asociatie de protectia animalelor infintata anul trecut, ce am de depus pe anul acesta si cum ... (vezi toată discuția)
Termen depunere declaratia 101 irinuka2005 irinuka2005 Buna seara Ma puteti ajuta cu o informatie va rog?La decembrie se mai depune decl 100?Sau depun diresct 101?Pana la ce data se depune 101 si pana cand se ... (vezi toată discuția)
Asociatiile nonprofit andreea_florina andreea_florina Buna ziua. Pentru o asociatie de parinti a scolii, in care avem fonduri din 2% din salar, ce acte si declaratii trebuie depuse si intocmite? Va multumesc. (vezi toată discuția)