Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general preluare fundatie fara activitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

preluare fundatie fara activitate

buna ziua
daca sunteti amabili, ma ajutati va rog frumos cu niste raspunsuri?
1. cum se face contabilitatea pentru fundatii, in partida simpla sau dubla?
2. ce declaratii depun fundatiile ?
va multumesc frumos
am verificat pe mfinante si se pare ca ultimele declaratii depuse si inregistrate au fost in ianuarie 2005....in cazul acesta la ce ar trebui sa ne asteptam? astept raspunsul dumneavoasra si imi cer mii de scuze pt insistenta mea,,...va multumesc
La bilant urmariti sa fie depus in toti acesti ani, pana la zi.