Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA D300 anul 2012
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

D300 anul 2012

Buna,
Pe tot parcursul anului 2012 am transmis eronat D300, am omis sa completez randul 17.1 si 27.1 si nu am corelatie cu D394, cum pot corecta?

Am observat semnificatia acelor randuri abia acum cand s-au scos depe decont!

Multumesc!

Faceti corectarile cuvenite. In acest sens va poate ajuta servciul de indrumare si metodologie din cadrul AFP.
Astept si alte raspunsuri de la persoane care s-au aflat in aceasta situatie. Va multumesc!
Buna ziua
Am depus cerere de corectare la Adm.fin si am corectat randurile respective.