Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSII
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSII

Un pensionar cu pensie de urmas de 350 ron, dupa cei 4% , curios,a primit mai putin cu 29 ron. Stie cineva ce tipuri de pensii au intrat in recalculare si de la ce suma, sau in ce cazuri?
Multumesc anticipat!
Nu putea primi sub 350 de lei.

[ link extern ]

Valoarea punctului de pensie s-a majorat cu 4%..Astfel, toate pensiile au cresct.Cu exceptia indemnizatiei sociale pentru pensionari.