Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate

In luna Octombrie 2012 in D112 am completat gresit in sectiunea : ore suspendate in luna astfel : in loc de numarul total de ore (144) am completat nr de zile(18) si astfel in sistem s-a inregistrat o eroare care nu-i permite salariatului depunerea dosarului pentru obtinerea somajului. Cum si unde sa depun o rectificare strict pentru acea eroare?
Va multumesc anticipat!
Depuneti D 112 rectificativ la luna respectiva.