avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani, Manuela (Ares_3)!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani, Manuela (Ares_3)!

LA MULTI ANI, Manuela!

Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, toata dragostea ta!

[ link extern ]


:flowersblue: :kissing: :beer:
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 16:43, 11 Aprilie 2013
La multi ani si din partea mea, pentru o doamna desavarsita!

Chiar daca nu ne cunoastem, mi-e suficient sa va citesc postarile elegante, echilibrate, pline de gratie si lipsite de emfaza.

Sa aveti o viata frumoasa, cu tot ce va doriti si pe deplin meritati!

P.S. Multumim, Gabrielle Monique, pentru ocazia de a transmite mesajele de felicitare!
La Multi Ani,multa,multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi
:luck::love:
:mothersday::vishenka:
:love:La Multi Ani Manuela!:love:
Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericita si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericita!:luck:
:flowersblue:
Party time:dance3::beer::frantic:

Ultima modificare: Luni, 8 Aprilie 2013
Laura Ciobeica, moderator
La multi si senini ani! Multa sanatate, un dram de noroc si :flowersblue:
La multi ani cu sanatate! Sa intineresti in fiecare an, ca sa mentii obisnuinta! Tot ce-ti doresti sa ti se-ntample! :kissing::flowersblue:
Ultima modificare: Luni, 8 Aprilie 2013
elena138, utilizator

Alte discuții în legătură

La multi ani gabrielle monique! :) Daniela Bolog Daniela Bolog Multi ani cu impliniri si fericire iti doresc! Toate sa-ti fie la cote maxime! :love::luck::flowersblue::flowersblue::flowersblue: (vezi toată discuția)
Urari de sfantul andrei :)  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite! Cele mai frumoase flori, cele mai ... (vezi toată discuția)
La multi ani, tudorvaleriu! :) Gabriela  Pintea Gabriela Pintea Eu iti doresc, prieten drag, Acum, c-ai mai trecut un prag, Sa-nceapa-a curge anii noi Nu inainte, ci 'napoi. :love: :luck: In buna traditie a ... (vezi toată discuția)