Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani, Manuela (Ares_3)!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani, Manuela (Ares_3)!

LA MULTI ANI, Manuela!

Iti doresc multe bucurii, impliniri, sa fi inconjurata mereu de prieteni, iar tu sa le poti darui ca si pana acum, toata dragostea ta!

[ link extern ]

:flowersblue: :kissing: :beer:
La multi ani si din partea mea, pentru o doamna desavarsita!

Chiar daca nu ne cunoastem, mi-e suficient sa va citesc postarile elegante, echilibrate, pline de gratie si lipsite de emfaza.

Sa aveti o viata frumoasa, cu tot ce va doriti si pe deplin meritati!

P.S. Multumim, Gabrielle Monique, pentru ocazia de a transmite mesajele de felicitare!
La Multi Ani,multa,multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi
:luck::love:
:mothersday::vishenka:
:love:La Multi Ani Manuela!:love:
Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericita si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericita!:luck:
:flowersblue:
Party time:dance3::beer::frantic:

Laura Ciobeica, moderator
La multi si senini ani! Multa sanatate, un dram de noroc si :flowersblue:
La multi ani cu sanatate! Sa intineresti in fiecare an, ca sa mentii obisnuinta! Tot ce-ti doresti sa ti se-ntample! :kissing::flowersblue:
elena138, utilizator