Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... card credit la EFG
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

card credit la EFG

am scos de pe card de credit de la EFG in 2008, 1800 lei si am platit ratele aproape in fiecare luna, iar acum am sold final 5400 lei, ei mi-au marit limita de credit la 3800 lei.
pai daca ati scos doar 1800 lei si aveti limita de credit mai mare,inseamna ca aveti disponibil pe card si puteti sa mai scoateti. Important la cardul de acest gen este sa platiti dobanda plus comisionul si mai mult decat suma minima.
3800+1800=5600, deci probabil mai aveti 200 de lei de achitat din datoria initiala si aveti un sold disponibil de 5400 lei. La asta se refera sau la datorie? V-as putea ajuta mai mult daca as vedea un extras.
ContSters194995, utilizator