Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN pentru reclame Google AdMob
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN pentru reclame Google AdMob

Buna ziua,

Sunt PFA si mi-am facut de curand un website pe care afisez reclame AdMob de la Google. Google imi trimite bani lunar in funtie de numarul de afisari al reclamelor.

Ce cod CAEN trebuie sa-mi inregistrez pentru genul acesta de activitate?

Multumesc!
Care este aria tematica a Website-ului? se ocupa doar de afisarea reclamelor?Ce cod CAEN aveti pe PFA? Cred ca afisarea reclamelor pe propriul site este concretizat printr-un acord pe care il aveti cu Google, nu?