Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Rectificare declaratie 101
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Rectificare declaratie 101

daca am gresit declaratia 101 pentru ianuarie, pot face o rectificativa acum?
Puteti face rectificative oricand,acestea se corecteaza din propria initiativa a contribuabilului ori de cate ori de constata erori in datele inscrise in declaratia initiala.