Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... zilieri
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

zilieri

Bună ziua!
Sunt ad-tor de asociaţie. Am avut nevoie de cineva care să desfunde o coloană de evaluare apă pluvială. Am găsit un vecin care s-a oferit, a rezolvat şi l-am plătit cu 5o de lei. Cum pot să scad legal aceşti bani? Trebuie să-l evidenţiez ca zilier şi să-l raportez la ITM sau există şi o altă variantă?
Mulţumesc anticipat!
@Adriantot,
va multumesc f. mult.cu respect Dorina
Adriantot, moderator