avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 657 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatii de proprietari modificare la legea nr ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatii de proprietari modificare la legea nr 230/2007

Sistemul taxei judiciare de timbru a fost modificat substantial,prin noile prevederi ale Ordonantei de urgenta a Guvernului nr. 80/2013 privind taxele judiciare de timbru publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 392, din 29 iunie 2013 si intrata in vigoare la data publicarii.
OUG nr 80/2013,prevede modificarea la L nr 230/2007 , ca cererile pentru inregistrarea asociatiilor de proprietari, de locatari sau mixte,vor fi taxate cu 20 de lei

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...
Follow us: Avocatnetro on Facebookdispozitii, cu 20 de le







Cel mai recent răspuns: M. Gradinaru , utilizator 18:14, 3 Iulie 2013
Multumim!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asociatii de proprietari - modificari la taxele judiciare in vigoare din 2014 ynocentta ynocentta Ordonanta de Urgenta a Guvernului nr. 80/2013 privind taxele judiciare de timbru ,publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 392, din 29 iunie 2013, care se ... (vezi toată discuția)
Firme inactive fifi58 fifi58 care este deosebirea intre firme inactivi , si firme cu activitate este suspendata In oct.2013 am suspendat activitatea si totusi in lista cu firme inactivi ... (vezi toată discuția)
Prescriere datorie utilizator30 utilizator30 buna ziua. as dori o informatie in legatura cu prescrierea unei datorii. in urma unui divort, eu tb sa platesc o anumita suma catre fostul meu sot. hotararea ... (vezi toată discuția)