Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatii de proprietari modificare la legea nr ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatii de proprietari modificare la legea nr 230/2007

Sistemul taxei judiciare de timbru a fost modificat substantial,prin noile prevederi ale Ordonantei de urgenta a Guvernului nr. 80/2013 privind taxele judiciare de timbru publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 392, din 29 iunie 2013 si intrata in vigoare la data publicarii.
OUG nr 80/2013,prevede modificarea la L nr 230/2007 , ca cererile pentru inregistrarea asociatiilor de proprietari, de locatari sau mixte,vor fi taxate cu 20 de lei

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...
Follow us: Avocatnetro on Facebookdispozitii, cu 20 de le

Multumim!