avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 249 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compatibilitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compatibilitate

Functia de contabil al unei scoli este compatibila cu cea a unui primar, chiar daca intre ei exista rudenie de gradul intai?
Cel mai recent răspuns: Mia12 , utilizator 17:15, 19 August 2013
Incercati sa reformulati intrebarea . :-/

Nu exista conflict de interese intre contabila unei scoli si primar, ei avand gradul 1 de rudenie?
Exista raspuns si pentru intrebarea mea?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sotii - functii de/in conducere s.c.serv ad loc s.r.l. s.c.serv ad loc s.r.l. In situatia in care sotii, titulari/proprietari si locatari ai unui ap sau mai multe din acelasi bloc, membrii ai asociatiei de proprietari din care fac parte, ... (vezi toată discuția)
Administrator si presedinte in aceeasi familie marianbaluta2002 marianbaluta2002 Buna ziua . Am tot citit in legea 230 si in norme si nu am gasit nicaieri raspunsul la urmatoarea nelamurire pe care o am : \\"Asociatia de Proprietari poate ... (vezi toată discuția)
Calitatea de director de liceu este compatibila cu cea de consilier local? drbiaf drbiaf Buna ziua! Calitatea de director liceu aflat in subordinea consiliului local este compatibila cu cea de consilier local? Va multumesc. (vezi toată discuția)