Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compatibilitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compatibilitate

Functia de contabil al unei scoli este compatibila cu cea a unui primar, chiar daca intre ei exista rudenie de gradul intai?
Incercati sa reformulati intrebarea . :-/

Nu exista conflict de interese intre contabila unei scoli si primar, ei avand gradul 1 de rudenie?
Exista raspuns si pentru intrebarea mea?