avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 484 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura pentru obtinere subventie caldura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura pentru obtinere subventie caldura

buna ziua, stau in apartamentul unei rude care pleaca saptamana aceasta. Ma intereseaza ce fel de procura ar putea lasa mamei sale pentru a-mi face viza de flotant si pentru alte eventuale acte care imi vor trebui la completarea dosarului de subventie caldura
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 01:49, 13 August 2013
Mergeti la un notar va va lamuri acesta.
Da, notarul va poate face procura.
Vedeti insa ca difera costurile de la notar la notar si procura va fi facuta la fel.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Subventie caldura chirias maddallina_ maddallina_ buna ziua, am un prieten de familie care pleaca pentru cativa ani in strainatate si imi lasa apartamentul in grija ca sa imi termin studiile. Intrebarea me ... (vezi toată discuția)
Viza de flotant adrianacojocaru84 adrianacojocaru84 buna ziua ,Ma numesc cojocaru adriana din craiova, sunt casatorita si avem un copil de 3 ani,cu toti stam cu chirie intr-un apartament cu 2 camere.dar nu avem ... (vezi toată discuția)
Ajutor pentru caldura catalina-elena catalina-elena Buna ziua, Daca sunt studenta,am viza de flotant beneficiez de subventie la caldura?Mentionez ca stau in apartamentul unei matuse,singura si fiind matusa nu ... (vezi toată discuția)