Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura pentru obtinere subventie caldura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura pentru obtinere subventie caldura

buna ziua, stau in apartamentul unei rude care pleaca saptamana aceasta. Ma intereseaza ce fel de procura ar putea lasa mamei sale pentru a-mi face viza de flotant si pentru alte eventuale acte care imi vor trebui la completarea dosarului de subventie caldura
Mergeti la un notar va va lamuri acesta.
Da, notarul va poate face procura.
Vedeti insa ca difera costurile de la notar la notar si procura va fi facuta la fel.