Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Dizolvare/lichidare SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Dizolvare/lichidare SRL

Care mai sunt etapele de dizolvare/lichidare ptr. un Srl cu 2 asociati.Firma a fost suspendata dar nu s-a facut reactivarea ei si a trecut ceva timp de cand au trecut cei 3 ani de suspendare.
Exista un model de AGA ptr. acest tip de actiune.
Costuri ?
Da, va inteleg acum, am verificat si am constatat ca experienta mea este depasita de noutati in domeniul acesta. Cu scuzele de rigoare!
trandafir2, moderator
Marele castig este atunci cand invatam impreuna!