Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Scoala postliceala - reduceri elevi
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Scoala postliceala - reduceri elevi

Buna ziua , daca urmez cursurile unei scoli postliceale particulare acreditate am dreptul la reducere pe tren ? (exact cum era la liceu sau facultate) ?

Multumesc!

Am înțeles ca acum și persoanele care urmează o postliceala au dreptul la reducere de 50%, asa este?