Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod caen

Buna ziua,
va rog sa ma indrumati referitor la alegerea unui cod caen pentru fabricarea unor accesorii (mobilier) pentru animale de companie si comercializarea acestora atat on line cat si in pet-shopuri.
Va multumesc anticipat.
Puteti merge pe urmatoarele coduri CAEN
3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
4759 Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
4778 Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet