Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratii

Buna ziua,
Daca administratorul unei societati comerciale s-a casatorit si si-a schimbat numele, trebuie facuta vreo modificare la finante? Intreb daca e vreo problema daca apare numele nou pe declaratii (100, 300, )
Schimbarea trebuie facuta mai intai la registrul comertului unde ati inregistrat firma. Pana atunci mergeti cu numele vechi.