Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Proprietatea comuna
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Proprietatea comuna

locuiesc la un bloc unde avem la fiecare nivel al etajelor, un topogan , la nivelul meu la aceasta esire exista si o scara de serviciu, iar o parte din proprietari vor sa inchida acesta usa cu lacatu, eu nu doresc acest lucru au drepul sa mi.o inchida ?
eu pe aceasta usa imi duc gunoiul la topoganul de la etajul meu ,consider ca sunt obstructionata de ami duce gunuiul la etajul meu asa cum isi duc toti proprietari la etajele lor.

Si care ar fi problema sa aveti o cheie, iar cand duceti gunoiul deschideti si inchideti la loc, doar nu faceti acest lucru de 10 ori pe zi... #-o