Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Acte necesare eliberare diplome
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Acte necesare eliberare diplome

De ce acte are nevoie un ONG pentru a se acredita sa poata tine cursuri de masaj, kinetoterapie,dans si sa elibereze diplome cursantilor recunoscute de Ministerul Muncii?
Taxa de autorizare curs -1700 lei.
FormatorII (minim 2) trebuie sa aiba cel putin 1 an si jumatate experienta de predare.
Trebuie sa faceti programa de pregatire curs.
Sa fiti la zi cu impozitele.
Toata procedura poate dura aprox.1luna.
Mai multe detalii la ANC_CNFPA.

(EDITAT)
george-neagu, moderator