Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Doresc un raspuns referitorla concursul de la ANAF
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Doresc un raspuns referitorla concursul de la ANAF

Admisi 184 avizati 174 restul de 10 inspectori admisi ce fac? legea nu prevede ca nu pot fi angajati si nici alternativa....
[ link extern ]

•Informare pentru candidaţii admişi la concursul organizat pentru ocuparea funcţiilor publice specifice de inspector antifraudă la Direcţia Generală Antifraudă Fiscală - Direcţia de combatere a fraudelor.
•Anexă la informare pentru candidaţii admişi la concursul organizat pentru ocuparea funcţiilor publice specifice de inspector antifraudă la Direcţia Generală Antifraudă Fiscală - Direcţia de combatere a fraudelor.
Stela123, utilizator
Daca sunt admisi 184 , atunci toti acestia ar trebui sa primeasca decizii de numire.
Ieri au depus juramantul doar 174, cei 10 ramasi pe dinafara isi vor cauta alt loc de munca. Asa au spus cei din ANAF.
Care a fost motivatia celor de la ANAF?

Nu mi se pare corect ca in urma admiterii la un examan sa se spuna cautati-va de munca din nou.