avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 386 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Doresc un raspuns referitorla concursul de la ANAF
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Doresc un raspuns referitorla concursul de la ANAF

Admisi 184 avizati 174 restul de 10 inspectori admisi ce fac? legea nu prevede ca nu pot fi angajati si nici alternativa....
[ link extern ]

•Informare pentru candidaţii admişi la concursul organizat pentru ocuparea funcţiilor publice specifice de inspector antifraudă la Direcţia Generală Antifraudă Fiscală - Direcţia de combatere a fraudelor.
•Anexă la informare pentru candidaţii admişi la concursul organizat pentru ocuparea funcţiilor publice specifice de inspector antifraudă la Direcţia Generală Antifraudă Fiscală - Direcţia de combatere a fraudelor.
Ultima modificare: Sâmbătă, 30 Noiembrie 2013
Stela123, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:17, 3 Decembrie 2013
Daca sunt admisi 184 , atunci toti acestia ar trebui sa primeasca decizii de numire.
Ieri au depus juramantul doar 174, cei 10 ramasi pe dinafara isi vor cauta alt loc de munca. Asa au spus cei din ANAF.
Care a fost motivatia celor de la ANAF?

Nu mi se pare corect ca in urma admiterii la un examan sa se spuna cautati-va de munca din nou.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs antifrauda explorer explorer Buna ziua. Am rugamintea de a-mi oferi un sfat, o parere, asupra urmatorului subiect: de curand am participat la un concurs pentru un post de inspector ... (vezi toată discuția)
Studiile necesare pentru ocuparea unui post de inspector antifraudã flori_minicards flori_minicards Am terminat anul acesta la zi la UPG Ploiesti Stiinte administrative specializarea administratie publica se considera ca am studii superioare superioare ... (vezi toată discuția)
Relaþii despre structura care a înlocuit garda financiarã viktorV viktorV Stimaţi forumişti, Vă rog să mă ajutaţi cu denumirea exactă, a structurii care a înlocuit Garda Financiară şi cu textul de lege prin care aceasta, ... (vezi toată discuția)