avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 560 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Neinregistrare studii in cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Neinregistrare studii in cartea de munca

Buna ziua ,

As dori sa stiu daca neinregistrarea in cartea de munca a studiilor ( ex.diploma de facultate ) ma afecteaza in vreun fel .
Cu multumiri ,
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:48, 13 Februarie 2014
Nu va afecteaza cu niciun fel .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pentru angajare pruna1992 pruna1992 buna ziua am 20 de ani sunt student la facutatea UPG ploiesti :D sunt la invatzaamant FARA TAXA si as vrea sa stii daca mas angaja cu carte de munca ...ar ... (vezi toată discuția)
Nu mi s-a dat fisa lichidare blu3manx blu3manx Buna seara, Voi trece direct la subiect,precizand ca am cautat p forum o rezolvare la problema mea,inainte sa deschid o discutie noua. In aprilie ... (vezi toată discuția)
Intrebare despre somaj floby floby Buna ziua. As dori sa-mi dati un raspuns la urmatoarea problema. Lucrez din august 2006, iar in februarie 2007 mi s-a incetat contractul de munca(pe perioada ... (vezi toată discuția)