Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Neinregistrare studii in cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Neinregistrare studii in cartea de munca

Buna ziua ,

As dori sa stiu daca neinregistrarea in cartea de munca a studiilor ( ex.diploma de facultate ) ma afecteaza in vreun fel .
Cu multumiri ,
Nu va afecteaza cu niciun fel .