Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Riscuri la neplata creditului
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Riscuri la neplata creditului

Buna ziua!

In cazul unei familii, sotia a luat un credit pe care l-a girat cu apartamentul. Mai are pe numele ei niste terenuri. Sotul ei are o firma. Poate banca sa se atinga de firma? Cum procedeaza?

Multumesc anticipat!
pai nu are nicio legatura firma cu creditul femeii.