Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod CAEN servicii infrumusetare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod CAEN servicii infrumusetare

Buna ziua , am terminat o scoala de estetica si conform diplomei sunt tehnician superior de estetica corporala ( toate tratamentele care se fac din cap pana in picioare inclusiv micropigmentare , mai putin coafura si frizerie ) As vrea sa-mi fac un PFA pentru a face masaj ( reductor , de relaxare ) si alte tratamente corporale (masaj, epilare, manichiura -pedichiura, eventuel impachetari, etc) la domiciliul clientului pentru inceput iar mai apoi eventual sa am si un sediu. Ce cod Caen imi recomandati ?
Puteti sa va autorizati pe codul caen 9602 Coafura si alte activitati de infrumusetare
Aceasta clasa include:
-activitati de spalare a parului, aranjare si tuns, coafat, vopsit, nuantat, ondulat, indreptat si activitati similare, pentru barbati si femei
-barbierit si aranjarea barbii
-masaj facial, manichiura si pedichiura, machiaj etc.
Aceasta clasa exclude: -confectionarea de peruci, vezi 3299
Va multumesc !