avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 245 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Termen apel decizie contestatie tabel
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Termen apel decizie contestatie tabel

Care este termenul de apel in cazul unei hotarari prin care s-a solutionat contestatia la tabel preliminar ? Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 21:27, 31 Martie 2014
Termenul de Apel este de 30 de zile de la comunicarea hotararii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie de clasare in fata judec de camera preliminara-se poate ataca cu exceptie de neconstitutionalitate catser catser Am un caz, consider eu evident penal. Procurorul de caz ne da clasare, apoi prim-procurorul apoi judecat de camera preliminara. Se poate contesta -si cum ... (vezi toată discuția)
Plan de distributie MIXAM MIXAM Daca pe rolul instantei se afla o contestatie la tabelul definitiv de creante asupra careia nu s-a pronuntat instanta, este posibila distributia de catre ... (vezi toată discuția)
Insolventa - tabel preliminar de creante ludeea ludeea Buna ziua, Am primit de la Aministratorul judiciar un Raport cu punctul de vedere al lichidatorului cu privire la contestatiile privind tabelul preliminar de ... (vezi toată discuția)