Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Termen apel decizie contestatie tabel
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Termen apel decizie contestatie tabel

Care este termenul de apel in cazul unei hotarari prin care s-a solutionat contestatia la tabel preliminar ? Va multumesc !
Termenul de Apel este de 30 de zile de la comunicarea hotararii