Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Organizare concurs
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Organizare concurs

In cadrul unui concurs la o institutie publica de ce se tine seama?
De hotararea nr. 611 din 4 iunie 2008 pentru aprobarea normelor privind organizarea şi dezvoltarea carierei funcţionarilor publici sau de metodologie concurs propriu a institutiei respective?

C
"Metodologia" respectiva nu poate sa incalce hotararea respectiva :(