Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Cadastru, situatie imobil
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Cadastru, situatie imobil

Buna seara, as dori sa stiu si eu unde pot vedea exact daca mai este mentinut sechestrul pe un imobil?Certificat fiscal, certificat constator sau carte funciara? si cat costa la notariat sa scot documentul respectiv? Multuimesc
Daca sarcina (sechestrul) este inscrisa in CF, il gasiti intr-un Extras de carte funciara
legalmgm, utilizator