Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar

cand a fost marea privatizare am obtinut un nr. de certificate la sicomed s,a,.dupa un timp am primit o scrisoare unde mi se facea o oferta de rascumparare spunandu-mi ca daca nu le dau nu stiuu ce se intampla cu ele.nu le-am dat si acum vad ca societatea sicomed s.a. este acum zentiva s.a.vreau sa stiu daca eu mai am calitatea de actionar la noua societate ca de-a lungul anilor nu am primit nici un fel de divident sau altceva.va multumesc anticipatX-(
Luati legatura direct cu cei de la firma, aflati care e depozitarul pentru actiuni cu care au ei contract si solicitati in scris o situatie la zi.
Daca mai sunteti actionar la Zentiva, va va interesa informatia de la adresa [ link extern ]
george-neagu, moderator