Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... voucherul de vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

voucherul de vacanta

O informatie .Toate societatile sunt obligate sa asigure aceste voucherul de vacanta salariatilor.? sau fiecare societate face legea interna cum vrea ...multumesc
Bugetar. Mulțumesc
Ati primi raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...