Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Iesirea din sistemul TVA la incasare
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Iesirea din sistemul TVA la incasare

Buna !

De la 01.04.2014 am solicitat sa ies de la Tva la incasare si problema mea este ca in jurnalul de vanzari facturile de dinainte de 01.04.2014 au ramas la neexigile.
este ok?

Da, tot ce este dinainte de 01.04.2014 isi pastreaza caracteristicile.