Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Diploma pentru scutire impozit programatori
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Diploma pentru scutire impozit programatori

Buna ziua,

as dori sa aflu daca diploma de la Universitatea Titu Maiorescu, Facultatea de Informatica, specializarea Informatica, Invatamant la Distanta se incadreaza pentru scutirea de impozit pentru programatori.

Multumesc!
Va multumesc foarte mult pentru toate precizarile. Intr-adevar este relevant si daca sunt acreditati in anul 2014-2015 (sper sa fie :) )