avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Diploma pentru scutire impozit programatori
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Diploma pentru scutire impozit programatori

Buna ziua,

as dori sa aflu daca diploma de la Universitatea Titu Maiorescu, Facultatea de Informatica, specializarea Informatica, Invatamant la Distanta se incadreaza pentru scutirea de impozit pentru programatori.

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: abc82 , utilizator 13:49, 14 Iulie 2014
Va multumesc foarte mult pentru toate precizarile. Intr-adevar este relevant si daca sunt acreditati in anul 2014-2015 (sper sa fie :) )

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facultate acreditata sau nu? tasa2014 tasa2014 Buna ziua. Am fiica studenta la ASE Bucuresti, facultataea Relatii Economice Internationale - Limbi moderne aplicate. Este speriata si dezamagita: a aflat ca ... (vezi toată discuția)
Ordin 295 din 5 feb 2007 Studentu Studentu are cineva un linc catre aceasta lege " ORDIN nr.295 din 5 februarie 2007 al ministrului educaţiei şi cercetării privind cadrul general de organizare a ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! m.am înscris astăzi la facultatea centrul internațional ... IULIANA26. IULIANA26. Bună ziua! M.am înscris astăzi la facultatea Centrul Internațional pentru învățământ Superior \"Tehnoeconomia Europeana\", dar tot astăzi am ... (vezi toată discuția)