Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte schimbare loc de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte schimbare loc de munca

Buna ziua,
Va rog daca se poate sa imi spuneti ce acte imi pot cere/sau au dreptul sa imi ceara la noul loc de munca, de la fostul loc de munca.

Va multumesc!
Va multumesc mult pentru raspunsuriel dvs.
Ati spus dumneavoastra de modificarea actelor, in conditiile legii. Acum nu stiu cum ar putea sa faca asta. Daca ma puteti ajuta va rog sa imi spuneti
Se poate incheia un act aditional la c.i.m. de modificare a functiei.sau se poate emite o decizie de delegare de competenta - prin care vi se atributie atributii de analist cumparari.
Decizie are, dar imi este greu sa cred ca ii va schimba CIM.
Daca are putina bunavointa va putea gasi o solutie avantajoasa pentru salariat.