Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pot beneficia de CCC?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pot beneficia de CCC?

Sunt angajata din data de 3.11.2013 si sunt insarcinata iar DPN este 11 septembrie 2014. Daca din nefericire copilul se va naste mai repede de luna septembrie, exemplu, mijlocul sau sfarsitul lunii august, mai pot beneficia de indemnizatie petru cresterea copilului? Va multumesc!
Va multumesc pentru raspunsuri