Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro Seminariile Avocatnet.ro in provincie. Care dintre ...
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

Seminariile Avocatnet.ro in provincie. Care dintre ele? In ce localitati?

Am primit in ultima vreme o serie de cereri cu privire la infiintarea unei caravane care sa poarte Seminariile Avocatnet.ro cele mai dorite si in anumite localitati din provincie.

Asa ca am doua intrebari si v-as ruga sa ma ajutati sa aflu raspunsuri la ele. Si va multumesc anticipat petnru ajutor. :blush2:

1. Care dintre seminariile organizate de noi pana acum vi se par cele mai interesante?
Iata mai jos o lista a seminariilor:
www.seminariileavocatnet.ro

2. In ce localitati considerati ca ar trebui sa aducem seminariile cele mai cerute? Suntem dispusi sa suportam o serie de costuri pentru aducerea seminariilor in provincie tocmai petnru a veni in sprijinul specialistilor de acolo, dar am avea nevoie de niste conditii minimale pentru ca un astfel de seminar sa aiba loc (e vorba despre costuri care sa acopere macar cazarea, transportul, plata vorbitorilor, alaturi de alte cheltuieli necesare organizarii unui astfel de eveniment): un loc de desfasurare, minim 20 de participanti platitori. Datorita acestui aspect, probabil ca ar fi de dorit alegerea unor localitati aflate intre mai multe zone din care exista doritori.

Va multumesc anticipat.

Ma inscriu prima la discutie:
1.Contractul de munca. Ghid practic (repetat in martie 2009)
2. Iasi
3. Promit ca aduc si eu vreo 2-3 participanti =D>
Constanta-Afaceri online si problemele lor juridice .Ghid practic :)

Afacerile online si problemele lor judiciare
sau
Drept de autor, marci si protectia lor in legislatia romaneasca...

Ca locatie... Brasov.
Off, dar "Cadastru si publicitate imobiliara. Practica neunitara" nu aveti ?
Scuze, buna seara:">
Silvia. Sfantu Gheorghe, Covasna. Sau, hai sa fie Brasov. Mai las si eu :D
godspeed, utilizator

- TVA-ul si problemele lui juridice si contabile. Ghid practic.

In Timisoara si Alba Iulia.