Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Model cerere incetare indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Model cerere incetare indemnizatie crestere copil

Va rog frumos ma poate ajuta si pe mine cineva cu un model de cerere pentru incetarea indemnizatiei pentru crestere copil?
Cerere de încetare indemnizatie crestere copil
Domnului Director al AJPIS...

Subsemnata... beneficiara a indemnizatiei pentru concediu crestere copil, conform deciziei dvs. nr... din data de... va rog sa sistati plata indemnizatiei incepand cu data de...
Solicit aceasta din următoarele motive ...... ......................

Data ___________

Semnatura _______________