Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pedeapsa cu executare- cand pot sa formulez cerere ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Pedeapsa cu executare- cand pot sa formulez cerere pentru reabilitare ?

buna ziua am o rugaminte daca puteti sa ma ajutati cu un sfat...anterior 28:02:2009 am fost condamnat la 3ani de inchisoare cu executare din care am executat 1,9luni si am fost eliberat conditionat 15:12:2010 datorita bunei purtari si faptului ca am iesit la munca . As dori sa stiu si eu cand as putea sa imi fac si eu reabilitarea pentru a avea cazierul curat deoarece mi-se solicita la locul de munca si nas vrea sa mai fie patat .
Va multumesc mult.