Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri Caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri Caen

Buna ziua

Vreau sa deschid un srl-d pentru publicitate online, servicii web sowfturi, comert online vanzarea produselor, puteti sa imi spuneti care sunt cele mai avantajoase ?
Aveti de ales intre:

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
6312 Activităţi ale portalurilor web

4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet