avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2015
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2015

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz:
Ultima modificare: Marți, 21 Octombrie 2014
Patricia_, utilizator
aurelia28 a scris:

Exista posibilitatea introducerii testului grila la examen?


cine stie, din ce am vazut pe site-ul sng in anii trecuti era si grila si clasic si tot felul de combinatii.o sa vedem duminica ce o sa fie.
bafta tuturor.

Ultima modificare: Luni, 20 Aprilie 2015
carolina2015, utilizator
la ce ora incepe examenul si unde ?
valivijelie a scris:n
la ce ora incepe examenul si unde ?
inca nu se stie unde
bucuresti dar locatia inca nu a fost anuntata si nici ora.pana acum incepea la 10.
Ultima modificare: Luni, 20 Aprilie 2015
carolina2015, utilizator
Buna tuturor colegilor de suferinta!!!!!

Am si eu o intrebare in legatura cu prevederile declarate neconstitutionale din codurile de procedura...........teoretic nu mai sunt valabile....... practic ele inca mai sunt prevazute in legislatie cu mentiunea ca au fost declarate neconstitutionale si li s-au atasat extrasele din decizii.
Pentru noi....oamenii de rand care ne straduim sa invatam (DETALIAT) niste prevederi la care toti practicienii in drept au acces liber si neingradit prin consultarea codurilor si legilor.......cum sunt? Se aplica sau nu se aplica? #-o

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere scoala nationala de grefieri septembrie 2010. allyynnutza allyynnutza Buna ziua. As vrea sa stiu daca are cineva idee despre admiterea la scoala natioanala de grefieri din septembrie 2010. Pe site-ul csm-ului, in calendarul ... (vezi toată discuția)
Sng si inm ContSters89182 ContSters89182 Buna. Am o prietena care da impreuna cu mine, la inm. Dar, ea doreste sa dea si la sng. Ce face daca reuseste la amandoua? Are posibilitatea sa aleaga doar ... (vezi toată discuția)