Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2015
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2015

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz:
Patricia_, utilizator
aurelia28 a scris:

Exista posibilitatea introducerii testului grila la examen?

cine stie, din ce am vazut pe site-ul sng in anii trecuti era si grila si clasic si tot felul de combinatii.o sa vedem duminica ce o sa fie.
bafta tuturor.

carolina2015, utilizator
la ce ora incepe examenul si unde ?
valivijelie a scris:n
la ce ora incepe examenul si unde ?
inca nu se stie unde
bucuresti dar locatia inca nu a fost anuntata si nici ora.pana acum incepea la 10.
carolina2015, utilizator
Buna tuturor colegilor de suferinta!!!!!

Am si eu o intrebare in legatura cu prevederile declarate neconstitutionale din codurile de procedura...........teoretic nu mai sunt valabile....... practic ele inca mai sunt prevazute in legislatie cu mentiunea ca au fost declarate neconstitutionale si li s-au atasat extrasele din decizii.
Pentru noi....oamenii de rand care ne straduim sa invatam (DETALIAT) niste prevederi la care toti practicienii in drept au acces liber si neingradit prin consultarea codurilor si legilor.......cum sunt? Se aplica sau nu se aplica? #-o