Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Comisie disciplina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Comisie disciplina

Buna ziua, as avea o întrebare, am fost chemat in comisie luni la ora 14, dar decizia am primit-o vinerea la 21, cum as putea sa ma mai pregătesc cu apărarea?
Si daca rezultatul comisiei este măsluit dinainte? Știe cineva un avocat specializat in conflicte de munca?
Marius_wym, utilizator
Aveti posbilitatea de a contesta decizia de sanctionare.