avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Anunturi de angajare In atentia celor care doresc sa publice anunturi de ...
Discuție deschisă în Anunturi de angajare

In atentia celor care doresc sa publice anunturi de recrutare personal pe forumul Avocatnet.ro

Anunturile de angajare publicate pe Avocatnet.ro trebuie sa contina cateva elemente obligatorii:
- numele angajatorului / denumirea firmei
- tipul si atributiile postului
- cerintele pentru candidati (nivel de studii, calificari profesionale etc.)
- data pana la care este valabila oferta
- datele de contact (minim adresa de e-mail).

Anunturile care nu indeplinesc aceste conditii nu vor ramane publicate.

In atentia persoanele interesate de oferte: va rugam nu raspundeti anunturilor aici, pe forum. Luati legatura cu angajatorii folosind datele de contact postate de acestia.
Multumim pentru intelegere.
Cel mai recent răspuns: Ioana hosu , utilizator 13:53, 27 Septembrie 2017
O idee excelentă!
ExcelentAdmin a scris:

Anunturile de angajare publicate pe Avocatnet.ro trebuie sa contina cateva elemente obligatorii:
- numele angajatorului / denumirea firmei
- tipul si atributiile postului
- cerintele pentru candidati (nivel de studii, calificari profesionale etc.)
- data pana la care este valabila oferta
- datele de contact (minim adresa de e-mail).

Anunturile care nu indeplinesc aceste conditii nu vor ramane publicate.

In atentia persoanele interesate de oferte: va rugam nu raspundeti anunturilor aici, pe forum. Luati legatura cu angajatorii folosind datele de contact postate de acestia.
Multumim pentru intelegere.


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Copyright infringement vmonica01 vmonica01 Buna ziua, Am primit un mail de la un avocat din germanía in legatura cu o poza postata pe siteul meu. Poza a fost scoasa, nu mi-a adus nici un venit, insa ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata, acum cateva zile am vizualizat un anunt de angajare ... ionica3727 ionica3727 Buna dimineata, acum cateva zile am vizualizat un anunt de angajare pe platforma bestjobs. In anuntul respectiv se specifica, ca pentru mai multe sanse de ... (vezi toată discuția)
Caut asociatã pentru procese internaþionale viktorV viktorV Caut asociată pentru procese internaţionale, cu întindere în timp, bună practiciană în drept civil, comercial, penal, drept comunitar, drept ... (vezi toată discuția)