Forum Discuţii diverse Anunturi de angajare In atentia celor care doresc sa publice anunturi de ...
Discuție deschisă în Anunturi de angajare

In atentia celor care doresc sa publice anunturi de recrutare personal pe forumul Avocatnet.ro

Anunturile de angajare publicate pe Avocatnet.ro trebuie sa contina cateva elemente obligatorii:
- numele angajatorului / denumirea firmei
- tipul si atributiile postului
- cerintele pentru candidati (nivel de studii, calificari profesionale etc.)
- data pana la care este valabila oferta
- datele de contact (minim adresa de e-mail).

Anunturile care nu indeplinesc aceste conditii nu vor ramane publicate.

In atentia persoanele interesate de oferte: va rugam nu raspundeti anunturilor aici, pe forum. Luati legatura cu angajatorii folosind datele de contact postate de acestia.
Multumim pentru intelegere.
O idee excelentă!
ExcelentAdmin a scris:

Anunturile de angajare publicate pe Avocatnet.ro trebuie sa contina cateva elemente obligatorii:
- numele angajatorului / denumirea firmei
- tipul si atributiile postului
- cerintele pentru candidati (nivel de studii, calificari profesionale etc.)
- data pana la care este valabila oferta
- datele de contact (minim adresa de e-mail).

Anunturile care nu indeplinesc aceste conditii nu vor ramane publicate.

In atentia persoanele interesate de oferte: va rugam nu raspundeti anunturilor aici, pe forum. Luati legatura cu angajatorii folosind datele de contact postate de acestia.
Multumim pentru intelegere.