Forum Discuţii juridice Executare silită recuperare creante persoana fizica, fara bunuri si ...
Discuție deschisă în Executare silită

recuperare creante persoana fizica, fara bunuri si fara venituri

Buna seara, am 2 sentinte definitive si irevocabile pentru recuperarea unor sume de bani de la doua persoane fizice. M-am adresat executorilor judecatoresti care nu au gasit nici bunuri si nici venituri ale acestor persoane pe care sa le poata executa. Ce mai pot face mai departe? Cum pot constrange aceste persoane sa imi plateasca sumele datorate?
Pai daca nu au bunuri, nu aveti ce sa le luati.