Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Completare si vizualizare reges
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Completare si vizualizare reges

salariile trasmise pe reges pot fi vizualizate?
nu stiu ce salarii a incarcat contabilul unei firme ..daca a transmis ultima modificare din revisal
multumesc!
Pentru a verifica daca a fost inregistrat contractul de munca si daca figureaza activ in registrul electronic de evidenta a salariatilor, puteti solicita angajatorului o copie dupa Revisal-ul transmis catre ITM.
Salariile transmise nu pot fi vizualiizate decat in raportul per salariat.

Ultima modificare din revisal poate fi vizualizata in baza de date REGES numai daca aveti parola si user pentru transmiterea online a REVISAl-ului.