Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Asigurari Apia
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Asigurari Apia

Anul acesta a fost valabila Hotararea nr.756/2010-pt.aprobarea normelor metodologice referitorare la modul de acordare a ajutorul de stat in agricultura pt.plata primelor de asigurare?
Pt.anul aviitor exista o noua reglementare cu privire la plata primelor de asigurare?
Daca nu fac anul acesta nci o polita de asigurare pt.cultura agricola,si tocmai anul viitor,nu pot depune cererea la Apia cu polita incheiata in ianuarie de ?(vb. de cultura semanata in toamna asta)
mijue, utilizator
Cred ca cei de APIA va pot raspunde cel mai competent, sau sa cautati reglementari pe site-ul APIA.
Primul lucru pe care l-am facut ,a fost sa intreb la Apia dar nimeni nu stie nimic.